24 saat Oda Servisi Samsun Park Otel olarak müşterilerimizin ihtiyaçları ve konforu için 24 saat oda servisi hizmeti sunmaktadır.
     
  Rezervasyon ServisiSamsun Park Otel müşterilerinin rezervasyon işlemlerini talep edilen özelliklere uygun olarak gerçekleşmesini taahhüt eder. Bu sayede müşteri memnuniyetinin üst seviyede gerçekleşmesi sağlanır.
     
  Kahvaltı ServisiSamsun Park Otel müşterilerinin sabah kahvaltısı ihtiyaçlarını sağlıklı ve hijyenik gıdalar ve konforlu salonu ile karşılamaktadır.
     
  Kablosuz İnternet Samsun Park Otel tüm otel içerisinde kablosuz yüksek hızda internet bağlantısı hizmeti sunmaktadır.
     
  Çamaşır / Ütü Servisi Samsun Park Otel müşterilerinin temizlik ihtiyaçları için çamaşır ve ütü hizmeti sağlamaktadır.
     
  Güvenlik Samsun Park Otel olarak müşterilerimizin güvenlik gereksinimlerini kapalı devre kamera güvenlik sistemi ile karşılamaktadır. Ayrıca kasa hizmetimiz sayesinde değerli eşyaların korunması sağlanmaktadır.
     
  Shutle ServisSamsun Park Otel olarak müşterilerimizin talebi doğrultusunda terminal, liman,hava limanı gibi yerlerden müşteri karşılanır. Konaklama süresi sonunda talep edilirse ulaşım aracına kadar kendisine refakat edilir.
     
  Otopark ServisiSamsun Park Otel olarak müşterilerimizin araçlarını ister açık isterse kapalı otoparkta bakımları yapılmak sureti ile muhafaza edilmektedir.